665 378 826 || 74 668 31 80 info@geodiag.pl

PRACOWNIA EKSPERTYZ GEOLOGICZNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA

Specjalizujemy się w zakresie zbierania, przetwarzania i interpretacji danych odnoszących się do powierzchni i podłoża Ziemi.

OCENIAMY RYZYKO GEOLOGICZNE

Rozwiązujemy zagadnienia związane ze stosunkami gruntowo-wodnymi, określając warunki geologiczne, ich wpływ i wykorzystanie.

DOKUMENTUJEMY BADANIA GEOLOGICZNE

Wspieramy projektowanie i utrzymanie infrastruktury

w sposób bezpieczny, niezawodny i wydajny.

BADAMY GRUNTY POD DOMY JENDORODZINNE

Zdecyduj się

Pomożemy

OCHRONA ŚRODOWISKA

Ocena zanieczyszczenia gruntu i wody

traca i staże w geologii

Nasz ciągły sukces zależy od zatrudniania utalentowanych ludzi we wszystkich obszarach biznesu. Staramy się przyciągać i zatrzymywać najlepszych, zapewniając satysfakcjonującą karierę i wspierające środowisko pracy, umożliwiające pracownikom maksymalizację ich potencjału i realizację ich ambicji.

Cenimy umiejętności rozwiązywania krytycznych problemów, apetyt na dynamizm i ciągle zmieniające się projekty, a także nienadzorowaną produktywność. Oczekujemy umiejętności szerokiego gromadzenia i wykorzystywania specyficznej wiedzy, przepływów pracy i powiązań zawodowych skoncentrowanych na konkretnych potrzebach projektowych w krótkim czasie.

Aby sprostać tym oczekiwaniom nasza firma poszukuje młodych ludzi z dużym entuzjazmem, energią i inicjatywą, oferując staże w geologii, odnawialnych źródeł energii oraz IT.

 Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie:

https://geodiag.pl/dzialalnosc-spoleczna-w-geodiag  oraz

Czy chcesz być częścią nowej generacji kompetentnych profesjonalistów ?

08.03.2023

GEOLOG ( 3 osoby)

Poszukujemy pracowników / stażystów na stanowisko geologa lub asystenta geologa (konsulting i usługi inżynierskie w dziedzinie: geologia, budownictwo, ochrona środowiska, geofizyka, geotechnika, hydrogeologia).

Zakres obowiązków w zależności od posiadanych lub nabytych umiejętności:

– udział w pracach terenowych (wiertnica mechaniczna na pojeździe specjalnym, system RKS, ręczne, wiercenia specjalistyczne, badania geofizyczne gpr i ert, sondowania CPTU, badania środowiskowe, dron, badania laboratoryjne, dozory)

– pobór prób gruntu i wody do analiz laboratoryjnych,
– ocena masywu skalnego
– oferujemy w zależności od posiadanych umiejętności udział w przygotowywaniu  opracowań dokumentacyjnych pod różne obiekty (turbiny wiatrowe, farmy fotowoltaiczne, studnie, drogi krajowe, piezometry, operaty zagęszczenia, ekspertyzy o naruszeniu stosunków wodnych i inne o różnym stopniu zaawansowania)
– sporządzanie raportów, operatów i sprawozdań z badań terenowych
– w zależności od kompetencji komunikacyjnych umożliwmy oddelegowanie do kontaktów z regulatorami: Starostwa, Gminy, RDOŚ. Wody Polskie, Urząd Marszałkowski, GDDKiA oraz podmiotami komercyjnymi polskimi i zagranicznymi

Wymagania:

– umiejętność planowania i przewidywania, oraz umiejętność kończenia / zamykania określonych zadań lub procesów (oczekiwane zrozumienie i dostosowanie się do  ogromnej ilości kombinacji możliwych zmian w toku realizacji projektu / projektów w krótkim czasie). Jest to kluczowa umiejętność.

– uprawnienia geologiczne nie są brane jako kryterium wyboru. Od kandydata oczekujemy gotowości do podjęcia się ponadprzeciętnych wyzwań związanych z realizacją urozmaiconych projektów inżynierskich na podstawie których będzie mógł obrać kierunek dalszej własnej kariery. Praktycznie wszystkie tematy wymagają dynamizmu w działaniu.
– czynne prawo jazdy kategorii B
– znajomość pakietu MS Office
– Znajomość języka angielskiego: interesuje nas poziom lub predyspozycja do uzyskania poziomu umożliwiającego rozmowy swobodne w języku angielskim. Nie jest to kryterium które  przeważy nad umiejętnościami przyrodniczo-technicznymi.
– umiejętność redagowania treści technicznych.

Oferujemy:

– na początek preferowana umowa zlecenie lub staż, ocena szans i możliwości

– atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie adekwatne do umiejętności i wyników pracy,
– pracę w miłej atmosferze i w nowoczesnej innowacyjnej firmie o bardzo dużym potencjale rozwoju. Udział w projektach skali krajowej i międzynarodowej.

Tworzymy nowy dodatkowy zespół. Prosimy o kontakt bezpośredni z właścicielem.

Praca dorywcza / staż /